Voit 960 Kondisyon Bisikleti

Voit 960 Kondisyon Bisikleti Yorumları

9 yorum
5 4 kişi 
4 1 kişi 
3 1 kişi 
2 1 kişi 
1 2 kişi 


 • Biraz sesli ..
  Ürün çok gösterişli gerçekten ama ayakta iken volandan ara ara ses geliyor. Otururken ise gayet sessiz çalışıyor...
 • Güzel bir bisiklet
  Bisiklet iyi güzel fakat ayak penaların kısmında sürekli bir ses var Bunun için spora ara verip vida sıkmam gerekiyor, biraz sıkıcı bir durum.
 • sport aleti
  bu bir spor aletidir !!
 • Bir Yıldız
  Önceki iki yoruma aynen katılıyorum. Ayak bağlantı yerlerinden sürekli ses geliyor, vidaları sıkınca kayboluyor, biraz çalışınca aynı problem devam ediyor. Bir de manyetik çeviri kolunun içinden 8-10 turda bir küt diye ses geliyor. Kurulumu yapan servis ise sadece ürün kurulumu yaptıklarını arızalara bakmadıklarını (!), sadece garanti kapsamına giren bir durumda ilgileneceklerini, gevşeyen vidaları ise benim sıkmam gerektiğini söyleyerek gitti. Şimdilik hafif seslerle kullanıyorum, ama garanti süresi bitmeden arıza vereceğini düşünüyor ve almayı düşünenlere tavsiye etmiyorum.
 • Voit 960
  Ürünü teslim aldıktan iki gün sonra acayip bir ses çıkarmaya başladı .Servisi çağırdım bakalım ne olacak.Voit kaliteli diye aldım ama pişman oldum.Satıcı Hepsiburada umarım mağduriyeti giderir
 • çok yüksek beklenti olmasin.
  ben aldim.kurdurdum.hani voittir robocop tur falan dedim.ayni bununda vidaları gevşiyor.yani.sporun ortasinda durup vida sıkiyorum.ozellikle ayak baglantilari.hayal kirikligi.1 sene omur bictim.gıcırdamaya başladi.
 • Neden eliptik bisiklet tercih etmelisiniz? Neden bu ürünü almalısınız? Umarım aşağıda yanıtını bulur
  1.5 aydır kullanmaktayım ve memnun olduğumu rahatlıkla belirtebilirim.Zaten markayı bilmeyen yok.Neden eliptik bisiklet almalısınız sorusuna verebileceğim cevaplar;Ses fazla yok(gece yarısı bile spor yapabilirsiniz) , elektrik harcamıyorsunuz ve tasarrufun dibine vuruyorsunuz,eklemleriniz koşu bantındaki gibi zarar görmüyor.Bacak ve kalçanın yanısıra full body çalıştıran cardio yapıyorsunuz.Önce kendimiz kurulum yaptık fakat 1-2 şeyi sıkmayı/takmayı eksik yaptığımızdan üründen sürekli ses gelliyordu.Servisi çağırmak durumunda kaldık ve 3 dakika içinde halletiler. Zaten kurulumu ücretsiz olduğunu biliyordum fakat en başta aramamakla hata etmişim sanırım.Her neyse ürüne dönecek olursam spor salonlarında gördüğünüz LF marka eliptik bisiklete harcadığınız efordan çok daha fazlasını harcayacağınızı unutmayın.Çünkü bu ev tipi bisikletlerin dairesel alanının dönme çapları daha dar. 8'e kadar zorluk ayarlayabildiğiniz vitesi var fakat 3'ten sonrasını yapabilen varsa helal olsun ne diyeyim.Şahsen kondisyonumun iyi olmasına rağmen ben genelde 2. viteste çalışıyorum.Kullanmaya başladğınız ilk günlerde 10. dakikaları bile göremeyebilirsiniz. Süreyi yavaş yavaş arttırın. Kıvama geldiğinizde 30-40 dakikalarını görürsünüz,sakın pes edip kenara atmayın. Böyle bir ürün düşünen biriyseniz 4 kat daha fazla verip iyi birşey alayım pişman olmayayım düşüncesiyle yola çıkıyorsunuz demektir. Spor yaparken sevdiğiniz bir dizi/film varsa tv yada pc başında onu izlemenizi öneririm. Böylece zamanınız daha iyi geçer.Son olarak göstergesine değinecek olursam onun da gayet başarılı olduğunu söyleyebilirim. Görsellerde görününden daha büyük ve gerekli olan bilgileri gösteriyor. Kalori,dakikadaki devir sayısı,geçen süre vs... En sevdiğim özelliği ise siz üstünden iner inmez durması. Örneğin 2-3 dakika üstünden indiniz, sayaç devam etmiyor ve duruyor. Bu da ne kadar üstünde kaldığınızı daha iyi anlamanıza olanak sunuyor.İyi sporlar.
 • başarılı bir ürün
  ürün gayet iyi, yeni aldım, ilk izlenim gayet tatmin edici
 • son derece güzel
  son derece güzel bir ürün bayıldık. kullanımı kolay ve son derece sessiz. hem oturarak hem de ayakta kullanabilmek güzel. dijital göstergeleri güzel,bilgi veriyor. kargo biraz yavaş geldi çünkü bilindik bir firma tercih etmemiş satıcı ancak onlarda haklı büyük bir paket en hesaplısını düşünecekler kendileri için. bunun haricinde pakette gayet sağlam ve özenilmişti. bisikleti kutudan çıkartmak yarım saat tuttu. servis geldi yarım saat içinde de kurdu. tavsiye derim


Voit 960 Kondisyon Bisikleti

Ağırlık 45 kg
Ayarlanabilir Sele Var
Bisiklet Tipi Eliptik
Direnç Mekanizması 8 kademe ayarlanabilir
Disk Ağırlığı 5 kg
Ebatlar 128 x 62 x 165 cm
Gösterge LCD Gösterge
Nabız Ölçme Sistemi Var
Program Sayısı 8
Taşıma Kapatsitesi 130 kg

 


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!